Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Virtualizujte si (nejen) prohlížeč

Virtualizujte si (nejen) prohlížeč

Zprávičky Různé

Nálepky:

Webdesignéři znají problémy, které jim způsobují různé verze prohlížečů. Mít na jednom počítači instalováno několik verzí např. Firefoxu nebo IE, aniž by se ovlivňovaly, je poměrně problematické. Problém ale lze řešit virtualizací, vytvořením „sandboxu“, který prohlížeč izoluje od zbytku systému. Přesně takovou virtualizaci nabízí nástroj, který vyvíjí startup Spoon. S pomocí malého pluginu můžete přímo z prohlížeče spouštět virtualizované verze prohlížečů (ale i dalších programů), aniž by je bylo nutné přímo instalovat a řešit případné konflikty verzí.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
jedik

„Microsoft has asked us to remove Internet Explorer from this service.“

Takže jenom půl radosti :(

Frugal computing: architektura pro dobu dražší infrastruktury

Vývojáři se naučili zrychlovat dotazy, přidávat cache, škálovat služby a hlídat účet za cloud. Frugal computing začíná o jednu otázku dřív: musí se výpočet, přesun dat, volání modelu nebo uložení vůbec stát? Rostoucí spotřeba datových center a nové evropské reportování ho posouvají do návrhu architektury, dřív než do závěrečné poznámky o udržitelnosti v prezentaci.