V Ostravě se chystá DevOps Summit

Ostrava bude 3. října hostovat DevOps Summit. Experti z Amazonu, Kiwi, Tieto a dalších firem vám nasdílejí svá know-how a reálné případové studie z oblasti DevOps. Dozvíte se novinky, uslyšíte o AWS infrastruktuře, Kubernetes, Terraform, migraci databází a uvidíte příklady reálných implementací.

Celá akce bude probíhat v angličtině. Ambicí pořadatelů je přivést odborníky, zájemce o toto téma a studenty z ČR, Slovenska i Polska pod jednu střechu.

V programu nebudou chybět ani workshopy nebo zábava v podobě adrenalinové virtuální reality nebo laser game. Vyzkoušet si můžete nejtěžší algoritmy v rámci workshopu soutěžního programování s Tomášem Kytlicou, borcem na světový Competitive Programming. Infrastrukturou AWS vás step-by-step provede Lukáš Rucký, expert na platformu Amazon Web. Vyhodnotit tradiční a moderní způsoby, jak vystavit IT infrasturkturu v Azure, si můžete s Ondřejem Václavů, Azure architektem z Tieto.

Vše doplněno o příjemnou atmosféru, nové kontakty a zónu Ask Expert, kde můžete konzultovat cokoliv s přednášejícími. Dobré občerstvení je samozřejmostí.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=23134