Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » The Future of IoT Hackathon

The Future of IoT Hackathon

Zprávičky Různé

Nálepky:

V listopadu v Praze proběhne první ročník IoT hackathonu s názvem “The Future of IoT”.

Kdy: 22. – 25. listopadu
Kde: Galerie Hala C (Vysočany)
Týmy: 2 – 5 lidí
Výhra: Až € 4000
Registrace: Zdarma na oficiálním webu akce.

Pro účastníky je připraven prostor pro klidnou práci, který bude k dispozici 24 hodin denně, občerstvení po celou dobu hackathonu, chill out zóna, podpora mentorů a technologické zázemí.

 Cílem je zaměřit pozornost na využití IoT, poskytnout účastníkům zázemí pro vývoj nových inovativních řešení a zprostředkovat prostor pro networking profesionálů aktivních v této oblasti.

Hackathon proběhne za podpory společností Intel, Cisco Systems či Alef Nula. Účastníci si mohou projekt vybrat z 10 navržených výzev či mohou přijít s vlastním kreativním nápadem projektu, na kterém chtějí pracovat.

Registrace jsou otevřeny na oficiálním webu akce.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Přístupnost není jen o splnění norem: nový pohled na inkluzivní design

Přístupnost a inkluze možná nepatří mezi nejžhavější témata digitálního světa – dokud o nich nezačne mluvit Vitaly Friedman. Na WebExpo 2024 předvedl, že inkluzivní design není jen o splněných checkboxech, ale hlavně o lidech. S energií sobě vlastní obrátil zažité přístupy naruby a ukázal, že skutečně přístupný web je nejen možný, ale i nezbytný.

Efektivnější vývoj UI nebo API: Co si odnést z WebExpo 2025?

Různé
Komentáře: 0
Jak snadno implementovat moderní uživatelské rozhraní? Které funkce brzdí rychlost vašeho webu? A kdy raději sami přibrzdit, abychom využitím AI nepřekročili etické principy? Debatu aktuálních dev témat rozdmýchá sedmnáctý ročník technologické konference WebExpo, která proběhne v Praze od 28. do 30. května. Který talk či workshop si rozhodně nenechat ujít? Toto je náš redakční výběr z vývojářských hroznů.