Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Reactive meetups vol. 4 pozval Robina Frischmanna a Javiho Velasca

Reactive meetups vol. 4 pozval Robina Frischmanna a Javiho Velasca

Nálepky:

Již v září se koná další díl Reactive Meetups pod taktovkou ACTUM Digital a Reactive meetup (Vacuumlabs) s malým překvapením. Tentokrát se těšte ne na jednoho, ale rovnou na dva přednášející.

Přivítáme Robina Frischmanna Javiho Velasca. Robin pracuje jako Front-end Architect v dm-drogerie markt a Javi Velasco je Fullstack Enginner v ZEIT.

Téma pro zářijový meetup je COMPONENTS DONE RIGHT: Best practices for components and component-based architectures. Naučíte se, jak uspořádat komponenty pro front-end a co potřebujete pro zápis komponent. Po přednášce v angličtině bude čas i na networking, nebude chybět ani dobré jídlo a pití.

Akce startuje ve středu 12. září v 19:00 v Prague Startup Market , Bubenské nábřeží 306/13, Prague 7-Holešovice.

Registrace: ti.to.

Facebook událost: facebook.com.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Přístupnost není jen o splnění norem: nový pohled na inkluzivní design

Přístupnost a inkluze možná nepatří mezi nejžhavější témata digitálního světa – dokud o nich nezačne mluvit Vitaly Friedman. Na WebExpo 2024 předvedl, že inkluzivní design není jen o splněných checkboxech, ale hlavně o lidech. S energií sobě vlastní obrátil zažité přístupy naruby a ukázal, že skutečně přístupný web je nejen možný, ale i nezbytný.

Efektivnější vývoj UI nebo API: Co si odnést z WebExpo 2025?

Různé
Komentáře: 0
Jak snadno implementovat moderní uživatelské rozhraní? Které funkce brzdí rychlost vašeho webu? A kdy raději sami přibrzdit, abychom využitím AI nepřekročili etické principy? Debatu aktuálních dev témat rozdmýchá sedmnáctý ročník technologické konference WebExpo, která proběhne v Praze od 28. do 30. května. Který talk či workshop si rozhodně nenechat ujít? Toto je náš redakční výběr z vývojářských hroznů.