Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Představte svou práci s Google technologiemi na miniGUGcampu

Představte svou práci s Google technologiemi na miniGUGcampu

Zprávičky Různé

Nálepky:

Vyvíjíte nad GWT, App Enginem, využíváte jakkoliv Google API? Rádi byste zviditelnili svůj projekt?

Komunita Google User Group pořádá 16. listopadu od 17:30 do 18:30 v rámci Google Developer Dayhotelu Clarion akci zvanou miniGUGcamp. Účelem této akce je zpropagovat dosud možná ne zcela známé projekty využívající Google technologie a zároveň ocenit nejlepšího autora (popř. tým) projektu Legem Mindstorm.

Zájemci, kteří se do pátka zaregistrují dostanou 5min na mikroprezentaci své práce. Na místě budou porotci, z nichž jeden bude z řad Google. Prostor k prezentaci dostane maximálně 7 z vás. Vybraní autoři budou osloveni během tohoto víkendu (13.-14.listopadu).

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů

AI generované plakáty zaplavují svět. Připomínají Comic Sans v devadesátkách

Vygenerovat plakát dnes zvládne každý za třicet vteřin. Výsledky visí na sloupech, plavou v našich feedech a lepí se na výlohy pizzerií. Něco podobného jsme už jednou zažili – když se v devadesátých letech dostal desktop publishing do rukou mas a svět zaplavil Comic Sans. Co nám tahle historická paralela říká o budoucnosti grafického designu?