Pozvánka na konferenci MS Fest

Už 26. a 27. listopadu 2016 se na Matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze sejdeme se stovkami odborníků v oblasti IT, .NET Framework a Azure. Na jedné z největších tuzemských technických konferencí, dnes už dobře zavedeném MS Festu, spolu odhalíme aktuální trendy vývoje na platformě Windows.

Protože je kapacita konference omezená, zbývají v tuto chvíli poslední volná místa. Využijte tedy této příležitosti a zaregistrujte se ještě dnes

Za deset let své existence se MS Fest stal stěžejní událostí pro českou a slovenskou IT komunitu. Je také už tradičním místem, kde začínají plodná profesní partnerství, kde vznikají svěží myšlenky a kde se představují nové trendy.

Abychom i letos naplnili takto vysoká očekávání, pozvali jsme na MS Fest nejuznávanější odborníky ze světa vývoje na platformě Windows. Ti nám na téměř padesáti přednáškách, jejichž přehled najdete na www.ms-fest.cz/praha, představí nejzajímavější novinky ze svých oborů. Navazující afterparty vám pak dá skvělou příležitost se s nimi osobně seznámit.

Nenechte si ujít tuto šanci a buďte na letošním MS Festu s námi. Vstup je zdarma a blížíme se naplnění kapacity, proto se hned teď zaregistrujte na www.ms-fest.cz/praha/registrace.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=19230