Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » OSS víkend v Košiciach

OSS víkend v Košiciach

Zprávičky Různé

Nálepky:

V dňoch 16.-17. novembra bude OSS víkend o otvorenom softvéri a hardvéri na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach. Tieto podujatia by sa mali stať tradíciou.

LOGO_SOIT

V tých dvoch dňoch sa podelíme o zaujímavé skusenosti, čím sa navzájom inšpirujeme pre ďaľšie polročné obdobie. Radi privítame vývojárov, študentov, doktorandov, učiteľov aj ďalších priaznivcov otvorenosti a normálneho fungovania spoločnosti v oblasti informačných technológií. Neváhajte prihlásiť svoj príspevok, je to neformálne stretnutie, kde sa netreba báť.

Zaslala Katarina Durechova

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Strategie a AI jako klíč. Do Prahy přijely špičky technologického světa

WebExpo 2025 ukázalo, jak se tvoří budoucnost. Třídenní technologická konference WebExpo 2025 přivedla do Prahy světové i české experty, kteří nabídli inspiraci napříč obory. Hlavním tématem byla propojenost disciplín, význam AI a potřeba otevřenosti vůči novým výzvám – včetně podpory legální imigrace. Ukázalo se, že inovace vznikají nejen v Silicon Valley, ale i tam, kde se nebojíme myslet jinak.