Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » MSD JS Code Academy je zpět!

MSD JS Code Academy je zpět!

Zprávičky JavaScript

Nálepky:

Onehdá, začátkem letošního roku, Jaroslav Kubíček (věčná sláva Jardovi za práci, kterou s kouči zanechali na materiálech) založil MSD JS Code Academy, přišel tak s úžasným nápadem nabídnout veřejnosti kurzy na kterých programátoři (třeba i neznalí frontendu) objeví krásy React.js a Redux.
S několika super kolegy z MSD IT pořádáme již podruhé MSD JS Code Academy. Akademie je přímo od JS komunity z MSD IT a je zdarma, protože bychom rádí potkávali v Praze víc reactistů.
Čeká nás 9 lekcí a Hackathon a účastníci si odnesou mnoho užitečných informací, které si vyzkouší i v praxi na programování menších webových aplikací v React.js.

Co nás a třeba i Tebe čeká? (Veškeré přednášky a instrukce během lekcí budou anglicky.)

  • Zero lesson – JS Basics, object, function, asynchronous code, callbacks, promises, ES2015, let, const
  • jQuery vs React
  • React Fundamentals
  • React Testing
  • React Fundamentals II
  • Webpack Fundamentals
  • Node.js backend
  • Redux
  • Redux II
  • Hackathon + Beer :-)

Pokud máš zájem si s naší pomocí ujasnit, co je skvělého na React.js a jak na pasti při práci na frontendu, registrace je spuštěna. Součástí formuláře je opravdu krátký quiz v JavaScriptu, jehož vyhodnocení nám pomůže připravit „Nultou lekci“ tak, aby vyhovovala většině účastníků.
Předpokladem pro přihlášení se na kurz je základní znalost programování v jakémkoliv jiném jazyku, či například i kódění HTML/CSS s jQuery :-)
Aktuální kapacita je 35 lidí. V případě, že by počet přihlášených překročil hranici míst k sezení budeme se snažit spravedlivě vybrat z přihlášek nejvíce motivované jedince :-) a pokusíme se podobný kurz udělat opět co nejdříve i pro další zájemce.

Více informací u registračního formuláře.

Těšíme se, konec hlášení :-)

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Cesta URL: co se děje, než se načte webová stránka

Když do adresního řádku prohlížeče napíšete webovou adresu a stisknete Enter, spustí se fascinující řetězec procesů, které propojují váš počítač s celým světem. Od překladu doménového jména na IP adresu, přes navázání šifrovaného spojení, až po vykreslení každého pixelu na obrazovce - to všechno se odehraje během zlomků sekundy. Pojďme se podívat, co se mezitím děje pod kapotou webu.

Stav SIMD v Rustu v roce 2025

Různé
Komentáře: 1
SIMD - neboli Single Instruction, Multiple Data - znamená, že procesor může jednou instrukcí zpracovat více datových prvků najednou. Typicky to znamená, že místo sčítání dvou čísel přičtete dvě sady čísel paralelně. To může přinést výrazné zrychlení například při zpracování obrazu, audia nebo numerických výpočtů. Pokud již SIMD znáte, tato tabulka je vše, co budete potřebovat. A pokud s SIMD teprve začínáte, tabulku pochopíte do konce tohoto článku