Micro-frontends – novinka, která stojí za větší pozornost

V pořadí už osmý Reactive Online Meetup rozvede téma micro-frontends – nového architektického trendu ve vývoji frontend aplikací. Tématu se ujme Luca Mezzalira z DAZN a Mandred Steyer – Angular expert, kteří vám představí jak celkový teoretický přehled, tak ukázku praktické implementace. Na meetup se můžete připojit pomocí ZOOM webináře v úterý 21. července v 19.00.

Luca Mezzalira v jeho talku nazvaném „Scaling your projects with Micro-frontends“ promluví více o používání micro-frontends v praxi. Mezzalira nasdílí svoje zkušenosti implementace ze společnosti DAZN. Ukáže výhody tohoto nového trendu a způsob, jakým můžete vaše projekty škálovat s desítkami vývojářů a zvyšovat výkonnost.

Manfred Steyer ve své přednášce „The Micro-frontend Revolution: Using Webpack 5 Module Federation with Angular“ více rozvede, jaké mechanismy můžete používat k vytváření micro-fronteds v Angularu. Jaké jsou výhody, možná rizika a cesty, jak se rizikům vyhnout.

Připojte se na meetup pomocí linku na ZOOM webinář v úterý 21. července v 19.00 a zaregistrujte se na speciální Slack channel, kde můžete diskutovat přímo s řečníky a získávat informace přímo od organizátorů meetupu.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=23820