Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Každoroční svátek všech vývojářů, konference DevFest, letos v Plzni

Každoroční svátek všech vývojářů, konference DevFest, letos v Plzni

Zprávičky Různé

Nálepky:

Každoroční svátek všech vývojářů, konference DevFest je tady. Letošní rok bude 4. – 6. listopadu v Západočeské metropoli Plzni. Můžete se těsit na témata zahrnující:

  • backend
  • mobilní web
  • nativní aplikace
  • inovace
  • machine learning

Tento týden je poslední, kdy jsou vstupenky dostupné za sníženou cenu, proto neváhejte a zajistěte si místo, než budou všechny vyprodané. Více informací naleznete na devfest.cz nebo na sociálních kanálech organizátora GDG Plzeň.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
tuxmartin

Proc zrovna svátek všech vývojářů? :-D

Když web tvořilo jen HTML: návrat na začátek internetu

Přesně před pětatřiceti lety, 6. srpna 1991, oznámil Tim Berners-Lee v diskusní skupině alt.hypertext, že existuje něco jako World Wide Web. Tehdejší web neměl obrázky, styly ani skripty. Měl necelé dvě desítky značek a jediný úkol: propojit dokumenty. Co všechno jsme od té doby přidali, co se nám po cestě ztratilo a proč se dnes čím dál větší část oboru vrací k tomu, že samotné HTML umí překvapivě mnoho?