Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Jak se s IE8 přihlásit pod několika účty najednou

Jak se s IE8 přihlásit pod několika účty najednou

Zprávičky Webdesign

Na podzim jsme informovali o triku, který mohou uživatelé prohlížeče Google Chrome použít k vícenásobnému přihlášení do webových aplikací. Internet Explorer 8 něco podobného rovněž umožňuje. Pokud v nabídce zvolíte File - New Session, otevře se nové okno prohlížeče, které by podle blogu vývojářů IE nemělo sdílet session cookies s původním oknem a tudíž se v něm můžete přihlásit do aplikace pod jiným přihlašovacím úč­tem.

Jak jsme si ovšem vyzkoušeli, ne vždy to funguje. Bez problémů to bylo v případě Facebooku nebo Twitteru, na druhou stranu se nám nepodařilo se vícekrát přihlásit do Google aplikací ani sem na Zdroják. Prozatím jsme nepřišli na to proč. Přijde na to někdo?

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Anonymní

Pretoze session cookie sa identifikuje na zaklade nejakeho Name. Ak browser nema poznamenane, ze dane Name obsahuje session id, nevie urcit session.

Gianluca

Pomoci modu InPrivate [Ctrl+Shift+P] lze otevrit novou stranku a na ni se prihlasit zcela jinym loginem. Po zavreni okna InPrivate pak dojde k odstaneni cookies, historie a docasnych souboru pro obsah okna InPrivate.
Lze samozrejme pouzivat vice techto oken

Gianluca

No ja osobne se takhle prihlasuji na vice Google accountu najednou s tim, ze jsem neustale prihlasen svym primarnim uctem, a kdyz spustim InPrivate, tak se mohu (bez odhlaseni) prihlasit jinym uctem a s nim normalne pracovat. Zaroven nedochazi k odhlaseni meho primarniho uctu.

filda

už minimálně v IE5. Pokud se nový okno otevřelo pomocí CTRL+N tak to session sdílelo a když se spustil nový proces např. ze start menu tak ne.

Frugal computing: architektura pro dobu dražší infrastruktury

Vývojáři se naučili zrychlovat dotazy, přidávat cache, škálovat služby a hlídat účet za cloud. Frugal computing začíná o jednu otázku dřív: musí se výpočet, přesun dat, volání modelu nebo uložení vůbec stát? Rostoucí spotřeba datových center a nové evropské reportování ho posouvají do návrhu architektury, dřív než do závěrečné poznámky o udržitelnosti v prezentaci.

Odysseus: PewDiePie vydal open-source AI workspace, který běží na vašem vlastním hardwaru

AI
Komentáře: 0
Felix Kjellberg, youtuber se 110 miliony odběratelů, strávil rok učením se programovat a fine-tuningem vlastních AI modelů. Výsledkem je Odysseus – bezplatný, open-source workspace pro práci s umělou inteligencí, který neposílá žádná data do cloudu. Projekt má týden, přes 61 000 hvězdiček na GitHubu a znovu otevírá otázku, komu vlastně patří váš digitální kontext.