10 komentářů k článku Internet Explorer 9 bude pravděpodobně podporovat SVG:

 1. dayvee

  bullshit
  ie8 jeste neni ani zdaleka hotove a nekdo uz do sveta pousti famy o ie9. a bulvar to samozrejme otiskne … ach jo. pardon panove, ale duveryhodnostteto zpravy se limitne blizi nule.

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re: bullshit
   Bagatelizovat takovéhle prvotní informace je vždy snadné 8-)

   Když jsem si loni sestavoval seznam, co by se logicky mohlo v IE9 objevit, tak SVG v něm rozhodně bylo. A i dnes si myslím, že je to v tuhle chvíli pro MS logická volba, takže na to docela sázím. Těžko říct, jak dokonalá podpora SVG bude, ale minimálně nějaký použitelný základ se v IE9 dozajista objeví.

 2. docotrX

  IAIAIAIAIA
  sotva vysel m$hit IE7, uz tu bude m$hit IE8 a rovnou se planuje m$hit IE9.
  Ono taky co jineho dat do m$hit systemu windows .
  Sotva se vyladily wxp, mame tu omalovanky jmenem vista, ktere nikdo nechce. A brzy prijde W7 , tadu nekdo kombinuje az prekombinoval, ne ?

 3. Anonym

  RE: Internet Explorer 9 bude pravděpodobně podporovat SVG
  Zde je krásně vidět, že v MS nejsou tlaky pro rychlý vývoj kvalitního prohlížeče, zejména protože se nejedná o jeho hlavní oblast zájmu. Ovšem s dost velkým nástupem webových služeb zjistili, že by jim mohl obrazně ujet vlak a tak se snaží vše dohnat s přístupem sobě vlastním. Od nepodporování nejrozšířenějsích XML formátů jako SWG až po velmi pomalý Javascript. Veřím, že pokud by se v dnešní době prodával prohlížeč jako jakékoliv jiné produkty, tak by i kvalita IE od MS byla na úplně jiné úrovni. Jenže kdo by to v současné době akceptoval, když je kolem tolik jiných a mnohdy o dost kvalitnějších alternativ. Je krásně vidět, že ačkoliv IE7 přineslo něco nového jde s velkou pravděpodobností jen o rozšíření původního IE6, a vývoj kompletně nového prohlížeče navíc tak, aby byl před konkurencí a v rozumném časovém omezení MS ze svého prostě nezaplatí.

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   RE: Internet Explorer 9 bude pravděpodobně podporovat SVG
   IE7 byla skutečně taková rychlá záplata. Teprve v IE8 došlo k přepsání jádra (neví přesně zda kompletnímu nebo jen většinovému).

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=446