Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Google Developer Day letos nebude

Google Developer Day letos nebude

Zprávičky Různé

Nálepky:

Účast na podzimní konferenci Google Developer Day v Praze se stala se již pomalu tradicí, letošní pokračování ovšem nečekejte, Google ji letos pořádat nebude (nejen v Praze, ale ani nikde jinde). České vývojáře může aspoň potěšit připravovaná konference DevFest, kterou bude na podzim pořádat český GUG. Detaily zatím nejsou známy.

Zdroj: Google-cz blog

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
.
Pooky

No co to do háje bylo? :-O

Google se opravdu dost zmněil, vyplodit takovouhle PR bláznovinu to už o něčem svědčí… Ještě by nám tam mohl napsat, že si můžeme položit otázku do vyhledávání Google a najdeme tam relevantní odpověď. Kde jsou ty časy, kdy Google opravdu dodržovat zásady „Don’t be evil“.

AI generované plakáty zaplavují svět. Připomínají Comic Sans v devadesátkách

Vygenerovat plakát dnes zvládne každý za třicet vteřin. Výsledky visí na sloupech, plavou v našich feedech a lepí se na výlohy pizzerií. Něco podobného jsme už jednou zažili – když se v devadesátých letech dostal desktop publishing do rukou mas a svět zaplavil Comic Sans. Co nám tahle historická paralela říká o budoucnosti grafického designu?