Den nahých webů 2009 – svkléknete letos do naha?

Pozítří (9. dubna) proběhne Den nahých webů alias CSS Naked Day. Jedná se o den, kdy někteří webdesigneři odstraní ze svých webů kaskádové styly, čili svléknou jim kabátky, aby po vzoru zábavného pořadu jedné naší televize dokázali, zda platí „Nahá jsi krásná“.

Zapojit se může kdokoliv, akce se (z celkem pochopitelných důvodů) účastní zpravidla blogeři na svých blozích a osobních stránkách. To ovšem nevadí. V případě, že u vybraných objektů nedojde k dobrovolnému odhalení, můžete použít donucovacích prostředků, např. jeden z mnoha svlékacích bookmarkletů, které ve většině případů spolehlivě zaberou.

A co vy? Svléknete letos do naha? Pokud ano, nezapomeňte vyplnit formulář na stránkách akce. (Detaily CSS Naked Day, detaily v češtině).

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=633