Česká Python konference PyCon CZ se stěhuje do Ostravy!

Po úspěšných ročnících v Brně a Praze se PyCon CZ, česká konference o Pythonu organizovaná Python komunitou, v letošním roce stěhuje do Ostravy. Konference se odehraje v prostorách bývalého důlního komplexu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice 14. až 16. června 2019.

První dva dny akce budou věnovány přednáškám, v neděli pak budou probíhat praktické workshopy. Novinkou v tomto roce je také samostatný PyData track.

Konference již zveřejnila keynotery a zároveň představuje první část přednášejících. Mezi hlavními osobnostmi letošního ročníku budou například Jackie Kazil, Karla Fejfarová, Christian Barra, Petr Viktorin a další.

Celý program bude složen z přednášek a workshopů jak pro začátečníky, tak i pokročilé Pythonisty. Bude uveřejněn v následujících týdnech a stejně jako další užitečné informace jej najdete na stránkách akce.

Vstupenky jsou již v prodeji a doporučujeme s jejich koupí neváhat, minulé ročníky byly vyprodány! :)

Anežka pracuje ve společnosti SolarWinds, kde se věnuje organizaci meetupů, technických konferencí a spolupráci s univerzitami. Ve volném čase organizuje v Brně pravidelná setkání Python komunity, pořádá PyWorking workshopy a je součástí brněnských PyLadies.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=23040