Komentáře k článku

Vývoj pro Android – II

Mnozí čtenáři jistě vlastní telefon nebo jiné zařízení s Androidem a běžně s ním pracují, používají aplikace, stahují je z Android marketu a instalují. Ovšem jak taková aplikace vypadá uvnitř? Minule jsme si řekli, v čem se aplikace pro Androida vyvíjí, dnes si ukážeme, jak jsou uvnitř uspořádané.

Zpět na článek

6 komentářů k článku Vývoj pro Android – II:

 1. Richard

  Market

  Ako je to s aplikáciami kúpenými v Markete ? Je možné ich inštalovať na viacero mobilov ? Dá sa skopírovať kúpená aplikácia a jednoducho nainštalovať hocikde ? Môžem vytvoriť apikáciu a poslat ju kamaratom aby si ju nainstalovali bez toho aby som potreboval developersky ucet ??

  1. Murdej

   Re: Market

   > Môžem vytvoriť apikáciu a poslat ju kamaratom aby si ju nainstalovali bez toho aby som potreboval developersky ucet ??

   Do androidu se dají instalovat i aplikace přímo z instalačních balíčků mimo Market. Je ale potřeba to povolit v nastavení – standartně je to zakázáno.

 2. dc

  Re: Vývoj pro Android - II

  mna by zaujimalo ako je to s vykonnostou. Nedavno presiakly spravy ze novy jit compiler v androide 2.2 je vyrazne rychlejsi. A tiez ako je to s vyvojom NDK – nativnych aplikacii. Obmedzenia, popripadne vykonnostny drop, kedze stale na komunikaciu s ui je aj pri nativnej aplikacii potrebne volat javu.

 3. Franta

  Prodej v Marketu z CR

  Prodavate nekdo v Marketu a dostavate penize na ucet v CR? Nekde jsem cetl, ze to je problem, tak by me zajimalo, jestli to je pravda.

 4. grexos

  nejdu

  bohuzial nejdu predavat platene app pokial nemas ucet a adresu v niektorej z par zemi ako napr usa,gb,jp,de,a a pod. pogoogluj a najdes

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=3231