6 komentářů k článku Vyvíjíme hybridní aplikace v Ionicu: Úvod a instalace:

 1. Pablo74

  videa v češtině
  Díky za přínosný článek, Ionic má dobře našlápnuto, vývojový tým odvádí dlouhodobě skvělou práci.

  Se souhlasem autora tohoto článku vkládám info:
  Natočil jsem česky pár videí, týkají se Ionicu. Jsou určeny pro začátečníky, jedná se o ukázku psaní aplikace, kdy píšu kód a současně vše vysvětluji.

  Videa jsou dostupná na Youtube

  1. Hmmm

   Re: videa v češtině
   Nikdy som nepochopil na co je dobre natacat video ako tutorial na programovanie. Chapem to pri vareni alebo montovani nabytku, kde je potrebne ukazat co a ako sa ma urobit. Ale pri programovani toto odpada. Videl som niekolko videotutorialov pre rozne frameworky, ale ziadne nemalo potencial prekonat pisanu formu. Ziaden videotutorial nemal vyhodu nad pisanou formou, prave naopak. Velkym problemom je napriklad nemoznost skopirovania ukazaneho zdrojoveho kodu.

  2. redhat

   Re: videa v češtině
   Oceňuji že si někdo dává tu práci, aby druhé naučil něco nového a ulehčil ostatním práci díky svým zkušenostem. Chce to vůli takto investovat svůj čas a to dokonce úplně zadarmo. Takže za mě rozhodně díky a je mi fuk jestli to jsou videa nebo ne. Důležité je, že zkušenosti jsou předány. Díky.

 2. hrotic

  Vyrazivo
  Pekny clanek, uroven ponekud srazi vyrazivo autora. Obraty typu „klikneme na CTRL + X“ bych ocekaval ve vecerni skole s tematikou „Ty internety pro seniory“.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=15244