10 komentářů k článku Tim Kadlec: Responzivní design profesionálně – recenze českého vydání:

 1. kobitch

  Chybička
  Martine, podle všeho ti ve větě „V originále jeden z neužitečnějších textů knihy…“ chybí ve slově „neužitečnějších“ písmeno „j“ :-)

 2. Marek

  Shrnuti
  No, nebýt alespoň toho krátkého shrnutí na závěr („… to jediná česká kniha o responzivním webdesignu a odborně je výborná…“), asi by mi tato recenze nijak nepomohla v rozhodovani, zdali do te knihy mam jit nebo ne. Upřímně, pokud je zvolené téma, překlad a zdrojové kódy v pořádku, pak mě jako kodéra vcelku nezajímá, zdali Frost „prodává responzivní design klientům “ nebo „prosazuje u klientů responzivni design“.

  1. Martin MichálekAutor příspěvku

   Re: Shrnuti
   V odstavci „Originál Tima Kadlece“ odpověď na vaši otázku není? Furt mám pocit, že ano. Pokud ne, buďte specifičtější, prosím.

 3. Stanislav Vasko

  Jsem si vzpomněl...
  když to tak čtu, vybavila se mi knížka o Ruby on Rails, kterou jsem si kdysi koupil. Měla taky spoustu krásných překladů. Opět to někdo v termín nastřílel od stolu… :(

 4. Martin Prokeš

  Webdesigner, který neumí anglicky, je bohužel v obrovské nevýhodě.

  Doporučuju číst knihy v originále, ono se to poddá.

  1. Michael

   Re:
   Ja myslím, že webdizajner, kóder, programátor a ktokoľvek technického zamerania v oblasti IT, kto nevie anglicky by opustiť tieto vody a veselo plávať do nejakej inej oblasti…

   1. Martin MichálekAutor příspěvku

    Re:
    Odvěký probém mezi ideálním stavem a realitou.

    Každý kdo čte anglicky je ve velké výhodě, ano. Ovšem když by každý četl anglicky, firmy jako ZonerPress, ComputerPress a další by na trhu žádné odbytiště nenašly.

    Osobně nemám proti ajťákům co nečtou anglicky vůbec nic.

  1. Martin MichálekAutor příspěvku

   Re: Responsible Responsive Design
   Bohdane, díky za doplnění. Scott Jehl bude spíše pro pokročilejší. Začátečníky a středně pokročilé ten Kadlec neurazí ani za pár měsíců až let.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=13049