Startup Show 2009

[Tisková zpráva] Provozujete český nebo slovenský startup typu web 2.0? Rádi byste navázali kontakt s potenciálními uživateli a investory? Chcete, aby i o vás psaly magazíny o internetu? Potřebujete získat kontakt s dalšími startupy? Pak se přihlaste do soutěže startupů na konferenci WebExpo 2009.

České a slovenské webové projekty spolu budou soutěžit ve Startup Show 2009, která se koná letos na podzim v rámci konference WebExpo 2009 v Praze. Na výběru nejlepšího projektu se bude podílet jak odborná porota, tak návštěvníci konference.

„Doufáme, že se na Startup Show objeví to nejlepší, co u nás ve sféře startupů vzniká,“ říká organizátor Václav Stoupa. Do Startup Show se může přihlásit jakýkoliv projekt, který splní podmínky soutěže, zejména:

  • nesmí být spuštěn před 1. lednem 2008
  • podílet se na něm musí min 50 % lidí z České republiky nebo Slovenské republiky
  • musí obsahovat prvky web 2.0

Zájemci se do soutěže mohou přihlásit pomocí registračního formuláře na adrese http://www.we­bexpo.cz/soute­ze/ do konce srpna 2009. Výherce soutěže získá reklamní prostor na internetovém magazínu Lupa.cz.

Jak ukázal loňský ročník Startup Show, účast v soutěži přinesla finalistům nejen nové kontakty a pozornost veřejnosti, ale také zkušenosti z prezentování projektu, které budou neocenitelné při získávání dalších investic nebo expanzi do zahraničí.

Navíc všichni účastníci soutěže mohou být zařazeni do programu BizSpark od společnosti Microsoft, který je určený pro webové startupy.

WebExpo 2009

Konference WebExpo 2009 je druhým ročníkem úspěšné konference o webových technologiích, webdesignu a businessu na internetu. Jejím cílem je přinášet aktuální informace o dění na internetu, webu 2.0 a vývoji webových aplikací u nás i ve světě. Je připraveno mnoho praktických přednášek od prestižních českých a zahraničních odborníků z řad vývojářů, grafiků, podnikatelů a manažerů. Letošním hlavním partnerem konference je společnost Sun Microsystems. Konference se koná na půdě Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze 16. až 18. října 2009.

Zdroják je hlavním mediálním partnerem konference WebExpo 2009. Partnerem Startup Show je magazín Lupa.cz

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=3050