Komentáře k článku

Rozšíření pro Firefox nyní jednodušeji s Add-On SDK

Možnost přizpůsobit si webový prohlížeč pomocí doplňků je dnes prakticky standardem. S vlastností, která byla donedávna brána jako výhoda webových prohlížečů postavených na Mozille (např. Firefoxu), se dnes můžete běžně setkat v Google Chrome, Opeře a dalších prohlížečích. A protože ani v Mozille nespí, přichází s Firefoxem 4 nový způsob tvorby rozšíření, který si dnes představíme.

Zpět na článek

5 komentářů k článku Rozšíření pro Firefox nyní jednodušeji s Add-On SDK:

 1. Wooff

  Jak skrýt adresní řádek ?

  chtěl bych aby se mi automaticky skrýval adresní řádek. A zase zobrazil když dostane focus (ALT+D, F6). Ideálně i kdyby uživatel najel myší k hornímu okraji okna.
  Nevíte někdo jak to zařídit? Případně nějaké rozšíření? Díky

  PS: případně lze adresní řádek umístit do navigation baru a vše ostatní přetahat do jiných „barů“… čímž by se problém redukoval na skrývání navigation baru.

 2. shaddow

  add-on SDK options

  je mozne v add-on SDK vytvarat k rozsireniu moznosti (options)? ak ano prosim o nejaky priklad, clanok alebo rozsirenie. dakujem

 3. Jogi

  Díky
  Chtěl bych poděkovat za pěkný návod a upozorni, že widget již dnes nefunguje, ale pro nastavení jsem to tu využil a příklady důkladně pročetl, děkuji.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=3461