Poslední šance se zadarmo registrovat na DevFest

Co děláte v sobotu 23. listopadu? A nedáte raději přednost poctivému vývojářskému festivalu? DevFest Praha 2013, den plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu (v uvedeném pořadí), uzavírá své registrace již 7. 11.

Registrace je povinná, vstup je úplně zadarmo.  -Registrovat se-

Webová bezpečnost, interní systémy Googlu, programovací jazyky Dart a Lua, vývoj pro Chrome, tipy a triky na Android development, Open Source komunity či grafové databáze, to jsou jen některá témata, o kterých se bude společně se s českými zahraničními speakery speakery na DevFestu diskutovat.

A protože festival není ani zdaleka jen o přednáškách, těšit se můžete i na letos zvlášť bohatou FESTovou část programu. V Retro Gaming Roomu si na své přijdou především vyznavači a pamětníci dnes již klasických her. Osahat a vyzkoušet si budete moci i pár velmi netradičních periférií současnosti (a možná i budoucnosti). A pár dalších kousků pro vás mají organizátoři z GUG.cz a českého Googlu ještě v záloze.

Pokud navíc máte nadějnou aplikaci a chcete se s ní pochlubit, získat publicitu a trochu té zpětné vazby, můžete se přihlásit na GUG Camp – soutěžní přehlídku uživatelských aplikací, kde jedinou podmínkou účasti je použití jakékoliv Google technologie. Přihlásit se můžete rovněž do FightClubu, což je real-time souboj vývojářů mobilních aplikací. V jedné místnosti proti sobě stojí dva týmy, dvě platformy, jedno zadání a jeden časový limit. Každý tým má jeden notebook a jeden projektor. V reálném čase, přímo před vašimi zraky, vytváří oba týmy mobilní aplikaci.

Více informací a registraci najdete na webu www.DevFest.cz nebo na G+ kanále GUG.cz.

Tak přijďte na DevFest strávit jeden den. Jeden den od vývojářů pro vývojáře.

Registrace je povinná, vstup je úplně zadarmo.

Komentáře: 2

Přehled komentářů

credo Program?
credo Re: Program?
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=10256