6 komentářů k článku Chcete vždy Git v cloudu, nebo ho máte raději plně pod kontrolou?:

 1. Robin Pokorný

  Soukromé repozitáře mám na svém VPS přístupné přes čisté SSH. Vzhledem k tomu, že nového přispěvatele přidávám jen zřídka, není správa vůbec náročná. Navíc se nemusím učit nic nového a práva nastavuji „klasicky“ unixově. Tato cesta mi příjde zvláště vhodná ve chvíli, kdy uživatelé mají SSH přístup tak jako tak. Velmi praktické je i použití git-shell jako login shellu těm, kterým chci umožnit jen git přístup.

  Nedávno jsem chtěl vyzkoušet právě Stash (do 10 uživatelů za $10 i na vlastní stroj!). Asi po hodině, kdy jsem se snažil nainstalovat Javu a další závislosti do CentOS, jsem byl tak otráven, že jsem celou operaci přesunul na neurčito. (Ze svého okolí jsem ovšem slyšel, že instalace na Windows server je velmi jednoduchá)

  1. Tomáš Vála

   Re:
   Před časem jsem instaloval Stash shodou okolností též na CentOS a relativně v pohodě, takže vytrvat ;-)

  1. Ladislav PrskavecAutor příspěvku

   Re: Gitlab
   Mame ho na seznamu hned po Stashi, cekal jsem hlavne dokonceni pluginu do Jenkinsu, ktery umoznuje kontrolu merge requestu v Gitlabu. Pripadne zkusenosti napisu ale par mesicu testovani potrva.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=8641