Komentáře k článku

Vyvíjíme hybridní aplikace v Ionicu: Struktura, prototypování a nasazení do telefonu

V druhém díle seriálu o Ionicu si stručně popíšeme základní strukturu aplikace a ukážeme si, jak efektivně prototypovat aplikaci pomocí nástroje Ionic Creator. Výsledek si pak spustíme jako samostatnou aplikaci přímo v telefonu a také jej odešleme k testování na vzdálený telefon pomocí Ionic View.

Zpět na článek

4 komentářů k článku Vyvíjíme hybridní aplikace v Ionicu: Struktura, prototypování a nasazení do telefonu:

 1. Ondra

  Pěkný seriál
  Děkuju za podrobný „for dummies“ seriál, budu ho sledovat.

  Má autor nějaké informace, jak je to s cenou frameworku? Zatím je zdarma, ale evidentně se chystá zpoplatnění: As the services mature, we will be releasing more details around our pricing structure and billing.

  Mám trochu husí kůži, že v tom něco vytvořím a pak zjistím, že bez zaplacení $9.999 nebudu moci pokračovat ve vývoji.

 2. Pablo74

  Re: Pěkný seriál
  Nejsem autor článku, nicméně se vyjádřím.

  Pokud jsem pochopil správně záměry vývojářů, framework jako takový bude navždy zdarma. Zpoplatnit se mají některé služby (push notifications, …) a/nebo nástroje (Creator, Lab, …).

 3. Jan VáclavíkAutor příspěvku

  Re: Pěkný seriál
  Je to tak jak píše kolega přede mnou. Framework je a bude zdarma. Některé nadstandardní služby, které ulehčují práci, budou placené. Určitě se o tom zmíním v některém z budoucích článků.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=15392