Přejít k navigační liště

Zdroják » Mobilní vývoj » Na mDevCamp do Prahy přijedou řečníci z Instagramu, Slacku či Spotify

Na mDevCamp do Prahy přijedou řečníci z Instagramu, Slacku či Spotify

Největší středoevropské setkání příznivců mobilního světa mDevCamp 2016 je letos obsazeno skutečně kvalitními hosty. Mezi pozvanými řečníky, kteří budou mluvit o trendech v mobilním vývoji, designu i byznysu, jsou spoluautoři světově známých aplikací Instagram, Slack či Spotify. Konferenci mDevCamp, která se bude v Praze konat už pošesté, organizuje Avast Software. Letos se uskuteční v pátek 17. června v kinosálech CineStar Černý Most.

“V tomto roce jsme se rozhodli vše posunout na novou úroveň, a proto jsme pozvali řadu hostů ze světa, podstatně jsme rozšířili kapacitu sálů, chystáme nabitý doprovodný program a hned dva velké večírky,“ popsal hlavní organizátor Michal Šrajer z Avastu a doplnil, že největší radost má z toho, že účast například přislíbili Lukáš Camra, první český vývojář, který začal pracovat v centrále Facebooku na aplikaci Instagram, nebo Ignacio Romero, vývojář a designér pracující na populárním komunikačním nástroji Slack.

Registrovat se na největší událost na české a slovenské mobilní scéně lze už nyní na stránce Eventbrite. Kompletní seznam řečníků a program akce bude postupně zveřejněn v následujících týdnech na webu konference. “Registraci pro early birds jsme otevřeli před pár dny a už nyní je prodána více než čtvrtina vstupenek,” doplnil Michal Šrajer.

Organizátoři během jediného dne nabídnou řadu technických přednášek, inspirativních talků o mobilním vývoji, designu i mobilním byznysu jako takovém. Stejně jako v minulých letech, samozřejmostí bude i bohatý doprovodný program. Ať už půjde o herní místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními, virtuální realitou či drony, internet věcí, networkingové hry pro všechny zúčastněné nebo dva velké večírky.

Hlavním partnerem konference je firma STRV.

Enum a statická analýza kódu

Mám jednu univerzální radu pro začínající programátorty. V učení sice neexistují rychlé zkratky, ovšem tuhle radu můžete snadno začít používat a zrychlit tak tempo učení. Tou tajemnou ingrediencí je statická analýza kódu. Ukážeme si to na příkladu enum.