6 komentářů k článku Mobilní aplikace ve Flexu krok za krokem:

 1. Pitrsonek

  Jakou byste doporucili knihu

  Ahoj moc dekuji za serial. Mohli byste mi doporucit vhodnou knihu pro studium flexu a vyvoj mob. aplikaci po nim. Chvili jsem si s tim hralale neumim syntax, api atd. Tak jsem daleko nedosel.

  Dekuji

  1. Borek BernardAutor příspěvku

   Re: Jakou byste doporucili knihu

   V češtině o Flexu existuje zatím jediná kniha, ale nevím, jestli si tady můžu dělat reklamu :) Probírá se v ní „čistý“ Flex 4.0 bez specificky mobilních komponent, ale jakmile člověk zná základy (jazyky MXML a ActionScript, základní komponenty, layouty, stylování, skinování apod.), je doučení mobilních věcí snadné, takže IMO stačí.

   V angličtině už knížky o mobilním vývoji ve Flexu jsou, ale žádnou z nich jsem nečetl, takže nemůžu vyloženě doporučit.

 2. vkalina

  Podepisování pro iOS

  Když jsem viděl podtitul slibující ukázku vytvoření aplikace spustitelné na iOS, tak jsem byl zvědavý, jak si Flash Builder nebo i samotný Flex poradí s elektronickým podepisováním aplikací. Bohužel jediné, co jsem se z článku na toto téma dozvěděl, je informace, že to je komplikovaný proces :-(

  1. Borek BernardAutor příspěvku

   Re: Podepisování pro iOS

   Aplikace na iOS skutečně spustitelná je, takže jsem snad vyloženě nemystifikoval :) Co se detailů provisioningu týče, bohužel to je ve světě Applu tak komplikované, že jsem vás i další čtenáře musel zklamat, ale popis všech detailů by byl skoro na další článek (nebo to lze dohledat v dokumentaci). V sérii se snažím přinést spíš rychlý přehled toho, co mobilní Flex umí a jak se v něm pracuje, což je, doufám, taktéž užitečné.

 3. Deny

  Zdarma?

  Autor tvrdí, že je možné Flash Builder získat zdarma, pokud jsme studenti. Zkoumal jsem to na stránkách Adobe a přišel jsem akorát na možnost slevy pro studenty. Takže buď špatně hledám nebo autor tvrdí něco, co není pravda.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=3561