5 komentářů k článku Jak nás vypekl DNSSEC:

 1. jakub.boucek

  Ano, podobná chyba mě potala už mnohokrát i u mých domén. Naštěstí mám ve všech lokacích nasazené Turrisy, takže jsem zpravidla první, kdo se chytí do pasti.

 2. Sd

  To myslíte vážně?
  To myslíte vážně,?? Takže dodavatel vam zruší doménu na nějaký čas a vy jim date palec nahoru?
  Mimochodem toto se asi před víc jak rokem stalo všem cz doménám na WEDOS. Dnssec jim taky expiroval. Od té doby nemám ani jednu jejich doménu na jejich DNS serverech.
  Ono to tak nějak odpovídá hodnotě domény. U nás to byla škoda za min. desetitisíce

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re: To myslíte vážně?

   Abych to uvedl na pravou míru. Ne, není to dodavatel, spíš kolegové. Doména nebyla zrušena, jen pár lidem chvíli nešla (DNSSEC v tuto chvíli je opravdu jen pro menšinu lidí, nelze to brát jako zrušení domény, když většina lidi problém nezaznamenala). V Adminit problém sami zaznamenali a hned napravili. A pojistí se, aby příště nenastal. Vysvětlili mi, jak se to stalo a proč k tomu příště nedojde. Ano, považuji to za profesionální přístup a zvýšilo to moji důvěru v ně. Proto ten palec nahoru. A ano, myslím tohle vážně.

 3. tewy

  Kdo nema spravu ZSK klicu automatizovanou, tak si nic jineho nezaslouzi. Navic uz pres rok jde v .cz domene dokonce automatizovat i spravu KSK klicu a to i bez spoluprace registratora domeny.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=22086