5 komentářů k článku HTTP požadavky a odpovědi v Nette:

  1. Miloslav HůlaAutor příspěvku

   Re: PSR-7
   Ty jo, nevim. Pár důvodů mě napadá, ale nevím, jestli budou pro Tebe dost rozumné.

   Teď to není potřeba. Jestli PSR-7 vnímám dobře, vzniklo z potřeby interoperability mezi prvky middlewaru. Rozhraní pro spolupráci mezi balíčky různých autorů. Tam dává i smysl, aby Request a Response byly immutable. To je teď IMHO v Nette\Http zbytečné. Bylo by to tam jen proto, že to je právě „moderní“. S podporou middleware to možná začne dávat smysl.

   Dalším důvodem může být, že nikdo neposlal PR nebo neotevřel issue. Asi to nikomu nechybí.

   Jestli potřebuješ, na Componette implementace PSR-7 pro Nette určitě najdeš.

   S dovolením Tě ještě opravím – PSR nejsou standardy, jen doporučení. Tak abychom někoho nemystifikovali.

  2. DeathWalker

   Re: PSR-7
   Pretoze je to paskvil. Ako spomenul Oldisy3 robi to jeden clovek. A podla zisteni ako to funguje vo vnutri (riesenie problemu s guzzle) tak ten clovek o streamoch nevie nic moc z pohladu php a z pohladu systemu uz vobec nic. Napriklad ma problem s tym ze http wraper vracia stream, ktory nema seek a pod (pretoze je to http stream). Interne ho ma potrebu prerobit na klasicky stream a ak sa spoliehas na to ze budes z mrte velkeho suboru tahat bloky po castiach tak ti tu fungovat sice bude, ale len za predpokladu ze ten file sa ti zmesti do pamate procesu.

   1. Miloslav HůlaAutor příspěvku

    Re: PSR-7
    DeathWalker, co konkrétně je paskvil? Jestli měl Oldisy3 na mysli Nette\Http, tak tam se guzzle nepoužívá, a jestli měl na mysli PSR-7, tak to je zase jen sada interfaců.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=22777